طلبه عکاس

هنر دینی ،گسترش معنویت،پیام هنری قرآن کریم

طلبه عکاس

هنر دینی ،گسترش معنویت،پیام هنری قرآن کریم

طلبه عکاس

هو الذی یصورکم

منشا هنر خداوند متعال است. او که بزرگترین ووالاترن پیام خود یعنی قرآن را در قالب زیباترین هنر به بشر ارائه داد.
این وبلاگ در نظر دارد با کمک هنر عکاسی و طراحی بافتوشاپ که مورد علاقه ام می باشد .در گسترش پیام الهی ومعنویت نقشی داشته باشد.امیدوارم این علاقه ام مورد توجه ورضایت امام مهدی صاحب الزمان علیه السلام قرار بگیرد.

عکس هایی که توسط طلبه عکاس گرفته یا طراحی شده در اینجا نمایش داده می شود.

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

این عکس در تابستان 1395 گرفنه شده است.

۶ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰ ۲۲ تیر ۹۶ ، ۲۰:۱۷
طلبه عکاس

داستان واقعی

جواب توهین آمیز یه نقد محترمانه!!

با خوندن این داستان،به نکات جالبی در مورد نقد،توهین و افترا می رسید.

شب عید فطر،برای ما مهمان آمد،نصف شب متوجه شدیم؛ به خاطر سرو صدای زیاد و غیر معمولی، همسایه کناری که به پنجره اتاق مهمان نزدیک هستند؛مهمان ما خیلی آزرده شده است.به طوریکه ایشان وخانواده اش که حال مناسبی هم نداشته اند؛ نتوانسته اند،استراحت کنند.و شب سختی را پشت سر گذاشته اند.

روز عید و شب بعد هم با سرو صدا، پخش آهنگ های تند و در دقایقی با رقص و پایکوبی، خلاصه حسابی تعطیلات ما را خراب کردند.(جدا از اینکه این نوع حرکات و آهنگ ها حرام است؟یا حلال؟ فعلا به این نکته کاری ندارم) با این سرو  صدای زیاد ما را اذیت و حق همسایه داری را ضایع کردندو در کوچه آروم و با صفای ما،باعث آزار دیگران هم شدند.

خب، در برابر این همسایه، ما یه نقد و تذکر محترمانه را حق خودمون می دونستیم.تا ان شا الله در آینده، حق همسایه داری را به جا بیاورند!از اونجا که می دونستیم این همسایه تازه وارد با همسایه رو برویی ما فامیل هستند.به واسطه همسرم با خانم همسایه رو برویی که در ارتباط کامل با همسایه کناری بودو زیاد با آنها رفت و آمد داشت و در کنار آنها بود؛صحبت کردیم و گفتیم به همسایه کناری بگوید ملاحظه حال ما را هم بکند ما هم مهمان داریم.قرار نیست این همسایه برای خوشی خود و مهمانهایش،ما و مهمانهایمان را آزار دهد.(خیلی کوتاه و در کمال ادب و احترام)

چشمتون روز بد نبینه،یه روز بعد از تعطیلات فطر،ما تازه از محل تدریسمون در خونه رسیده بودیم،همین چند لحظه تا در باز بشه و ما وارد خونه بشیم،دیدیم؛ خانم همسایه کناری در قامت یه کدخدا که چرا کسی بهش گفته بالا چشمت ابرو هست!! اومد در خونه ما و صداش را برده بالا، که چرا شما به من انتقاد کردید.ما دوست داریم خوش باشیم ،من دوس دارم مهمونهام خوش باشند!!!ما هم در جوابش گفتیم خیلی خوب،شاد و خوش باشید ولی در کنارش دیگران را آزار ندهید.متاسفانه این حرف ما ایشون را نه اینکه قانع نکرد،بلکه صدایش را بالاتر برد و متاسفانه چند تهمت و توهین آب دار و خیلی بد که زبانم از گفتنش شرم داره.به طوریکه قابل پیگیری قانونی هست. نثار بنده و خانواده ام کرد. یه نکته مضحک گفت که خیلی عجیب بود!گفت من اجازه نمی دهم اینجا کسی کد خدای کوچه بشود!و شما چون مستاجر هستید حق حرف زدن و هیچ اعتراضی ندارید!!!! و...

البته بعد ها ما متوجه شدیم این همسایه کناری ما، ساکن تهران هست و فقط برای تغییر آب و هوا و خوش گذرونی به این خونش میاد.و قبلا هم همسایه ها از اذیت و آزار ایشون بی بهره نبودند.بعضی ها بهش تذکر دادند،بعضی ها هم بی خیال بودند.

الیه المستعان


۳ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۹ تیر ۹۶ ، ۱۰:۴۳
طلبه عکاس